Appartamento Adda10

  • 48 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Appartamento Adda10 Milaan van 48 m² ligt op ongeveer 25 minuten te voet van Milano Cadorna treinstation en op 750 m van de Pirellitoren. Het appartement kan tot 2 huisvesten.

Het 1-badkamer appartement biedt een patio, een keuken en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger.

Appartamento Adda10 is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement ligt in de wijk Stazione Centrale van Milaan en bevindt zich tevens binnen 2 km van de Porta Sempione triomfboog en binnen 2,1 km van het Castello Sforzesco. Het centrum van Milaan is binnen 25 minuten bereikbaar. 1-slaapkamer Appartamento Adda10 bevindt zich op een korte afstand van de La Scala opera. De accommodatie bevindt zich binnen 5 minuten lopen van Repubblica metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Appartamento Adda10 Milaan
Primopiano - Filzi
Mobiele prijsaanbieding

Primopiano - Filzi

8.1
Heel goed 163 beoordelingen
199 m van de accommodatie
USD 189 USD 170
per nacht
Designed Apartment In Milan Center Gae Aulenti Area With Ac, Wifi And Subway Airport Connected Steps From Central Station
Mobiele prijsaanbieding

Designed Apartment In Milan Center Gae Aulenti Area With Ac, Wifi And Subway Airport Connected Steps From Central Station

9.0
Schitterend 35 beoordelingen
269 m van de accommodatie
USD 256 USD 230
per nacht
Living Isola
Mobiele prijsaanbieding

Living Isola

7.1
Goed 30 beoordelingen
289 m van de accommodatie
USD 279 USD 251
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    10 km

    Treinstations

    Station Milano Centrale
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Patio
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer015146-LIM-00724,IT015146B4Q9F7VB8P
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Appartamento Adda10 gelegen?
      Appartamento Adda10 is naast de Pirellitoren gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Appartamento Adda10?
      Populaire attracties in de buurt van Appartamento Adda10 zijn onder andere de La Scala opera, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Appartamento Adda10 te verblijven?
      Een overnachting in Appartamento Adda10 kost €96.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Il Tavolino en Kingyo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Appartamento Adda10?
      Bij Appartamento Adda10 kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een oven.
    • Wat is de afmeting van Appartamento Adda10?
      Appartamento Adda10 meet 48 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    10 km

    Treinstations

    Station Milano Centrale
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Appartamento Adda10 Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten